page.ee

                               

Algajale firmajuhile

Millist firmat ja kuidas teha

Kuidas teha ise raamatupidamist

Kuidas teha arveid ja arvestada kulusid

Kuidas arvestada palku ja palkadelt makse

 
 

Salvesta tasuta!

Salvesta endale lihtne arveblankett doc-formaadis (käibemaks, eurod ja kroonid, kõik read muudetavad)

Meie teenuseid

vaata siit

Kirjuta meile!

tiina(a)page.ee

Helista meile!

 
Osaühing Aisania

Tallinnas, Teile sobivas kohas kesklinnas

Oleme raamatupidamisfirma, mis on spetsialiseerunud loominguliste firmade ja väikefirmade raamatupidamisele. Teeme raamatupidamisaruandeid kunstnikele, arhitektidele ja ka mitteloomingulistele väikeettevõtjatele. Kui soovite kiiret ja sõbralikku raamatupidajat, olete õiges kohas.

Raamatupidamis-aastaaruanne

Kui Sul on "ühemehefirma" kirjuta või helista mulle kohe ja juba homseks on Sinu mured Äriregistri või Maksuametiga lahendatud.

Tutvustus

Raamatupidamise aastaaruanded

Aitame väikefirmadel teha äriregistrile raamatupidamise aastaaruannet. Aastaaruanne esitatakse Eestis läbi interneti. Kui see on Teile liiga keeruline, aitame. Äriregister ootab ettevõtete raamatupidamise aastaaruandeid juuni lõpuni.

Väikefirma aastaaruande tegemine võtab aega alates ühest päevast kuni nädal, oleneb kui palju Teil on pabereid. Vaadake üle ja kui võimalik, trükkige ka välja, kõik oma panga väljavõtted, arved ja tsekid. Teenuse hind sõltub paberite hulgast mitte neile kirjutatud summadest. Kui olete oma sissetulekute ja väljaminekute kohta ise kas paberil või arvutis arvestust pidanud, läheb veelgi kiiremini (ja odavamalt).

Hind: ühe aasta raamatupidamisarvestuse ja aastaaruande tegemise keskmine maksumus on 100-600 eurot

Kui firma on uus ja tegutsenud kalendriaastal vähem kui 6 kuud, siis ei pea poole aasta või vähema aja kohta aastaaruannet tegema, vaid võib selle teha koos järgneva täisaastaaga.

PS! Vastavalt 4.06.2012 jõustunud Raamatupidamise seaduse § 25 muudatusele tuleb äriühingute majandusaasta aruanne allkirjastada vähemalt ühe tegevjuhtkonna liikme poolt. Mittetulundusühingute ja sihtasutuste majandusaasta aruanne tuleb jätkuvalt allkirjastada kõigi juhatuse liikmete poolt.

Finantsnõustamine ja maksukonsultatsioon

Kulude ja tulude arvestamine võib tunduda keeruline tegevus. Meie aitame Teie kulusid optimeerida ja aidata leida uusi võimalusi tulude suurendamiseks. 
Pakume tunniajalist maksukonsultatsiooni hinnaga 100 eurot. Soovi korral võib spetsialist tulla Teile sobivasse kohta.
Nõustame ettevõtteid maksuküsimustes ja Eestis ettevõtluse korraldamise probleemide lahendamisega ka e-maili teel. Saatke meile oma küsimused ja meie vastame. E-mailiga konsulteerimise ühekordne tasu on 50 eurot.

 

© AisAniA - raamatupidaja alates aastast 2002